Chyby, jakých se dopouštíme při randění

Chyby, jakých se dopouštíme při randění

Randění patří k běžným činnostem, k nimž často svolíme. Pokud se cítíte osamělí, setkáváte se s lidmi a chcete na ně udělat dojem. O mnohých rande si říkáme, že by to mohlo být rande s tím pravým nebo s tou pravou, proto se chceme vyvarovat chyb, jichž se většinou většina lidí dopouští. Otázkou ale je, jaké chyby to jsou, jakých se vyvarovat? 

Sepsali jsme několik nejčastějších chyb, kterých se dopouštíme obecně při randění. Vyvarujte se jim a uvidíte, že uděláte nejen na prvním rande dobrý dojem.  

Nedáváte na schůzce pozor 

Být s někým na rande znamená snažit se ho poznat, a to nemůžete udělat, když mu nebudete věnovat pozornost. Když trávíte s někým čas, odložte proto svůj mobil stranou. Vyhýbejte se jedné z největších chyb randění a nekontrolujte nové zprávy ani novinky na Facebooku. Je to nezdvořilé a vašemu protějšku tím naznačujete, že nestojí za váš čas. 

Přeháníte to s počtem drinků 

Zejména na prvním rande alkohol může člověku pomoct zbavit se nervů. Ale pití alkoholu snižuje zábrany a může vás učinit příliš bezstarostným až hloupým, což je jedna ze základních chyb randění. Mohli byste zničit potenciálně skvělý vztah, protože se vašemu protějšku nebude líbit vidět vás přiopilého. Vyhýbejte se tak na prvních schůzkách barům a vyberte si místo toho jinou aktivitu, která vás nebude tolik pokoušet. 

Pořád teskníte po svém ex 

Je zábavné nezávazně randit, když si léčíte rány po ošklivém rozchodu. Nicméně tím taky riskujete, že nebudete mít čas se z rozchodu pořádně vyléčit a příliš brzy se začnete vázat na ostatní. Pokud nedokážete udržet věci nezávazné, dejte si od randění po rozchodu raději na pár týdnů nebo klidně i měsíců pauzu. Tak dlouhou pauzu, jak jen budete potřebovat, abyste se vzpamatovali. 

Je normální dělat chyby ve všech oblastech našeho života, včetně randění. Musíme se avšak být zároveň schopní poučit z našich chyb. Dopustili jste se některého z výše zmíněných přešlapů? 

You may also like...