damska moda

Dámská móda a stylové šaty

Asi neexistuje žena, která by nikdy nevyslovila známou větu, že nemá, co na sebe. I když je její šatník plný různých šatů, kde jsou halenky, topy, kožené bundy a v botníku bude různá dámská obuv, stále to bude prostě nedostatečné. Pro ženy je nakupování jako terapie a mnohdy je skvělou zábavou. Na jaře chtějí nové šaty, v létě si pořídí nové plavky, před plesovou sezónou nové plesové šaty, na party koktejlky a různé doplňky, jako jsou kabelky, šperky, šátky, šály, rukavice a spoustu dalších naprosto nepostradatelných věcí.

Šaty na každou příležitost

Na každou příležitost má mít žena v šatníku vhodné šaty, které budou dokonale korespondovat s její osobností i postavou. Mají zvýraznit její přednosti a potlačit drobné nedokonalosti těla. Jde o šaty vhodné pro běžnou příležitost i šaty hodící se jen pro konkrétní příležitosti. Šaty klasické v jednoduchém střihu ke kolenům se hodí do práce. Na letní procházku v přírodě či městem sáhnou ženy po volnějším barevném střihu. Na večírek jsou pak ideální minišaty, dlouhé šaty, večerní róba na ples či do opery. Dámská obuv má ladit s ostatním oblečením a doplňky. Ženy se chtějí líbit a potrpí si na originalitu.

Základ úspěchu při výběru šatů

Základem úspěchu při výběru šatů i oblékání je vkusný výběr šatů i bot, které vám sluší a ozvláštnění vhodnými doplňky pro docílení originálního vzhledu. Mezi základní kousky v ženském šatníku, kromě šatů v jednoduchém stylu, jsou pouzdrové šaty zajímavých barev, které jsou dalších nutností. Potřebujete malé černé, které proslavila již Audrey Hepburn. Musíte mít bílou košili s dobrým střihem a z kvalitního materiálu. Tmavé kalhoty v úzkém střihu, pokud to dovolí postava dané ženy. K výbavě patří dobře padnoucí sako, světlé i tmavé barvy. Do botníku patří klasické lodičky v černé, bílé a v tělové barvě, které se snadno kombinují. Určitě si pořiďte i černou sukni nad kolena nebo těsně pod kolena. A co se hodí ještě? Skvěle padnoucí džíny a kožená bunda, praktické baleríny i tenisky.

You may also like...