Podzimní móda

Změna se blíží

Prázdniny jsou za námi. Děti se vrací do lavic a rodiče se vrací zpět do zajetých kolejí. S koncem prázdnin nejsou spojené pouze povinnost. Čeká nás také jedna změna, kterou pro nás každý rok přichystá příroda. Touto zněnou máme na mysli nové roční období. Ke své vládě se pomalu ale jistě hlásí podzim.

Pro někoho to není zrovna radostná změna, ale milovnice nových módních trendů se mohou začít radovat. Na řadu přichází výměna letních outfitů za ty o něco teplejší. Nyní přijde doba, kdy můžeme uplatnit své módní schopnosti.

Co nám podzim přinese?

Tak jako je v módě již zvykem, bude se čerpat z minulosti. Je čas ohlédnout se o něco zpět a zabrouzdat do let osmdesátých. Většina z vás teď sedí a přemýšlí, co bylo v té době největším módním hitem, který by se mohl vrátit. Už víte? Kdo hádal vycpávky ramenou, nespletl se. Vycpaná ramena budou snad na všem. Ať už si koupíte lehkou halenku nebo kabát budou prostě tam.

Zdůrazní se jak ramena tak i pas. V pase toho docílíte jednoduchým způsobem. Zapátrejte v šatníku nebo se vydejte na nákup a shánějte široký pásek. Nebojte, nebudete muset přešívat poutka u kalhot. Tento pásek se umístí do pasu na košili či halenku, aby vytvořil krásnou ženskou siluetu. Díky těmto dvěma trikům bude mít každá z nás okouzlující postavu přesýpacích hodin.

Pokud jste při úklidu šatníku zjistily, milé dámy, že postrádáte nějaký stylový kabát a chtě nechtě se musíte vydat na nákup, sáhněte po kabátu výrazných barev. Křiklavě žlutá nebo také zelená budou prostě IN.

You may also like...